Archiwa tagu: powierzchnie magazynowe

16-09-2013
dodano przez admin


Nie inaczej sprawa ta wygląda jeśli chodzi o popyt na powierzchnie magazynowe wśród rodzimych przedsiębiorstw….Deweloperzy powierzchni magazynowej na wynajem w Polsce są zgodni w stwierdzeniu, że ich branża stale się rozwija i kryzys gospodarczy na tę chwilę ich nie dotyka. magazyny w


29-04-2013
dodano przez admin


Z kolei w Poznaniu dostępna powierzchnia magazynowa sięgnęła pułapu 900,5 tysięcy m2, przy czym kolejne magazyny są nadal w trakcie budowy. Nie inaczej wygląda sytuacja jeżeli chodzi o popyt na powierzchnię magazynową w Polsce….Po koniec marca 2013 roku trwała budowa aż 240 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, przy czym jej 70 % było już zarezerwowane na poczet wynajmu. magazyny w


28-04-2020
dodano przez Adam Jóźwik
kategorie: [ Magazyny ]


Półki w magazynie

Jak i gdzie szukać powierzchni magazynowych dla swojej firmy? Zdradzamy kilka istotnych faktów. Analiza potrzeb Gdzie szukać magazynów? Jak szukać powierzchni magazynowych?…Jak szukać powierzchni magazynowych? Jak szukać, by znaleźć? Przede wszystkim nie śpieszyć się.


20-08-2013
dodano przez admin
kategorie: [ Aktualności ] [ Magazyny ]


Tego rodzaju powierzchnia magazynowa wynajmowana na jest na kilkanaście lat i z pewnością pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy….Prawdopodobnie jednym z największych wydatków przy najmie powierzchni magazynowych nie jest sam czynsz, ale elementy składające się na jej codzienne użytkowanie. Podobnie jak w przypadku nieruchomości niekomercyjnych, także tu będzie istniała potrzeba chociażby ogrzewania magazynu.


12-06-2013
dodano przez admin


Dotyczy to zarówno powierzchni magazynowych do wynajęcia, jak również inwestycji realizowanych na specjalne zamówienie przedsiębiorstwa, czyli magazynów BTS….Stały rozwój rynku konsumenckiego sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw czuje potrzebę powiększania swojej powierzchni magazynowej, co relatywnie przyczynia się do rozwoju biznesu.