zdjecie_galeria_magazynWszystkie przedsiębiorstwa, które napotykają na jakąkolwiek trudność związaną ze znalezieniem idealnej powierzchni magazynowej do wynajęcia zachęcamy do zapoznania się z ofertą realizacji magazynów BTS.

Magazyny BTS (z ang. build-to-suit) to wszelkiego rodzaju obiekty magazynowe, które są projektowane i budowane według indywidualnych preferencji i na potrzeby dedykowanego odbiorcy.

Największą zaletą wdrażania tego rodzaju inwestycji jest możliwość dokonania swobodnego wyboru lokalizacji magazynu, docelowej wielkości powierzchni magazynowej i biurowej, a także dostosowanie funkcjonalności magazynu do jego docelowego przeznaczenia. W przypadku realizacji magazynów BTS mają Państwo również możliwość dokonać wyboru  rodzaju współpracy z deweloperem powierzchni magazynowych. Może ona bazować zarówno na transakcji najmu magazynu, jak i docelowej sprzedaży powierzchni magazynowej zamawiającemu. W przeważającej części magazyny BTS tworzone są pod wynajem na okres co najmniej dziesięciu lub piętnastu lat.

Magazyny BTS najczęściej powstają na terenach stanowiących własność klienta lub w obrębie gruntów  należących do dewelopera. Istnieje także możliwość znalezienia terenu na sprzedaż pod budowę magazynu BTS na specjalne zamówienie. W wielu przypadkach to właśnie sama lokalizacja powierzchni magazynowej ma istotny wpływ na realizację celów strategicznych przedsiębiorstwa.

Powodem do podjęcia decyzji na temat realizacji inwestycji magazynu BTS jest bardzo często potrzeba dostosowania powierzchni magazynowej do indywidualnych potrzeb klienta. Każda branża posiada odmienne wymagania dotyczące wyposażenia, a także umiejscowienia konkretnych pododdziałów magazynu. Takie czynniki nierzadko wypływają na efektywność realizacji podstawowych działań firmy, dlatego też wiele z nich decyduje się na budowę magazynu z indywidualnie dopasowaną infrastrukturą logistyczną i technologiczną.

Jedną z zalet projektowania magazynu szytego na miarę dla przedsiębiorstwa jest sposobność uwzględnienia w powierzchni magazynowej odpowiedniego zaplecza, a w szczególności przestrzeni dla pracowników biurowych lub specjalistycznej przestrzeni technicznej. W zależności od indywidualnych preferencji w trakcie tworzenia projektu magazynu BTS możemy mieć wpływ nawet na najmniejsze jego elementy i najbardziej zaawansowane jego zastosowania.

Sukces współpracy dewelopera powierzchni magazynowej z klientem zamawiającym magazyn BTS opiera się na osiągnięciu zamierzonego celu poprzez właściwe dopasowanie lokalizacji i powierzchni magazynowej do wynajęcia przy właściwym zoptymalizowaniu środków pieniężnych oraz czasu.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie realizacji tak odpowiedzialnej inwestycji, którą możemy zapewnić dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wieloletniemu doświadczeniu przy tego typu projektach.