07-09-2021
dodano przez Piotr Kuc

Namioty magazynowe wysokiej klasy, stworzone z najwyższej jakości produktów, a jednocześnie oferowane w przystępnej cenie? Brzmi jak połączenie niemożliwe, lecz są wyjątki. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać najkorzystniejszej oferty.

Sektor tymczasowych, półstałych i demontowalnych systemów namiotowych bezustannie się rozwija. Hala namiotowa czy namiot magazynowy to rozwiązania, na które decydują się firmy z całego świata. Ty również zaufaj ekspertom i przekonaj się, że jest to rozwiązanie spełniające wszystkie normy i oczekiwania.

namiot-magazynowy

Namioty magazynowe i hale namiotowe najwyższej klasy

Namioty magazynowe to połączenie wysokiej funkcjonalności, świetnej prezencji i atrakcyjnej ceny. Ta ekonomiczna przestrzeń doskonale sprawdzi się w przypadku rozładunku i załadunku materiałów, a także zwykłej potrzeby ich przechowywania.

Liczne certyfikaty potwierdzają trwałość konstrukcji — to prawdziwa, zadaszona, hala magazynowa. Wysoka jakość produktów gwarantuje odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a kreatywne rozwiązania zapewniają łatwość montażu i szybki demontaż, np. po wykonaniu czasowego zlecenia.

Bogatą ofertę namiotów magazynowych znajdziesz na stronie internetowej https://www.hts-tentiq.pl/produkty/hale-magazynowe/. Dzięki systemowi zadaszeń wolnostojących możliwe jest nawet łączenie różnych elementów, a także istniejących już hal, w dowolny sposób modyfikując całą konstrukcję. To powierzchnia magazynowa dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Hale magazynowe stworzone z systemów namiotowych

Namioty magazynowe nie wymagają wylewania fundamentów i długotrwałej budowy, dzięki czemu czasowe przechowywanie w nich towarów jest najlepszym rozwiązaniem. Solidna konstrukcja i trwałe poszycie natomiast zapewniają użytkownikom bezpieczne użytkowanie produktu.

Hale magazynowe wykonywane są przez firmę HTS TENTIQ zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bramy wjazdowe oraz wysokość ściany bocznej dostosować można do rodzaju prowadzonej działalności, podobnie jak wielkość powierzchni i długość hali. Pozwala to na oszczędność miejsca i ograniczenie kosztów. Pomieszczenia mogą mieć również różne kształty — zależne od potrzeb.
Ponadto, tego rodzaju hala magazynowa, pokryta może być blachą trapezową lub tkaniną PVC o jakości przemysłowej. Dzięki temu do środka przenika naturalne światło, co ogranicza koszty oświetlenia w ciągu dnia.

Namiot przemysłowy to idealna odpowiedź na zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w Twojej firmie. Przekonaj się, że tymczasowe i półstałe demontowalne systemy są tym, czego potrzebujesz.

2 myśli nt. „Namioty magazynowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zaufaj ekspertom

  1. Tytusek

    Nie wiedziałem, że takie coś jest. Hmm na ile to się sprawdza. W Polsce taki klimat, że chyba nie wszystko da się w takim namiocie przechować, co ? No chyba, że to opcja tymczasowa?

    Odpowiedz
  2. Olgierd

    To całkiem przydatna opcja, dopóki się nie wybuduje stałego magazynu. Ogromnym, atutem jest fakt, że całą firmę można łatwo zmodyfikować.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *