07-09-2021
dodano przez Piotr Kuc

Namioty magazynowe wysokiej klasy, stworzone z najwyższej jakości produktów, a jednocześnie oferowane w przystępnej cenie? Brzmi jak połączenie niemożliwe, lecz są wyjątki. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać najkorzystniejszej oferty.

Sektor tymczasowych, półstałych i demontowalnych systemów namiotowych bezustannie się rozwija. Hala namiotowa czy namiot magazynowy to rozwiązania, na które decydują się firmy z całego świata. Ty również zaufaj ekspertom i przekonaj się, że jest to rozwiązanie spełniające wszystkie normy i oczekiwania.

namiot-magazynowy

Namioty magazynowe i hale namiotowe najwyższej klasy

Namioty magazynowe to połączenie wysokiej funkcjonalności, świetnej prezencji i atrakcyjnej ceny. Ta ekonomiczna przestrzeń doskonale sprawdzi się w przypadku rozładunku i załadunku materiałów, a także zwykłej potrzeby ich przechowywania.

Liczne certyfikaty potwierdzają trwałość konstrukcji — to prawdziwa, zadaszona, hala magazynowa. Wysoka jakość produktów gwarantuje odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a kreatywne rozwiązania zapewniają łatwość montażu i szybki demontaż, np. po wykonaniu czasowego zlecenia.

Bogatą ofertę namiotów magazynowych znajdziesz na stronie internetowej https://www.hts-tentiq.pl/produkty/hale-magazynowe/. Dzięki systemowi zadaszeń wolnostojących możliwe jest nawet łączenie różnych elementów, a także istniejących już hal, w dowolny sposób modyfikując całą konstrukcję. To powierzchnia magazynowa dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Hale magazynowe stworzone z systemów namiotowych

Namioty magazynowe nie wymagają wylewania fundamentów i długotrwałej budowy, dzięki czemu czasowe przechowywanie w nich towarów jest najlepszym rozwiązaniem. Solidna konstrukcja i trwałe poszycie natomiast zapewniają użytkownikom bezpieczne użytkowanie produktu.

Hale magazynowe wykonywane są przez firmę HTS TENTIQ zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bramy wjazdowe oraz wysokość ściany bocznej dostosować można do rodzaju prowadzonej działalności, podobnie jak wielkość powierzchni i długość hali. Pozwala to na oszczędność miejsca i ograniczenie kosztów. Pomieszczenia mogą mieć również różne kształty — zależne od potrzeb.
Ponadto, tego rodzaju hala magazynowa, pokryta może być blachą trapezową lub tkaniną PVC o jakości przemysłowej. Dzięki temu do środka przenika naturalne światło, co ogranicza koszty oświetlenia w ciągu dnia.

Namiot przemysłowy to idealna odpowiedź na zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w Twojej firmie. Przekonaj się, że tymczasowe i półstałe demontowalne systemy są tym, czego potrzebujesz.

Jedna myśl nt. „Namioty magazynowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zaufaj ekspertom

  1. Tytusek

    Nie wiedziałem, że takie coś jest. Hmm na ile to się sprawdza. W Polsce taki klimat, że chyba nie wszystko da się w takim namiocie przechować, co ? No chyba, że to opcja tymczasowa?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *