31-03-2021
dodano przez Agnieszka Okulewicz
kategorie: [ Magazyny ]

Praca w magazynie nie należy do łatwych i najczęściej polega ona na dźwiganiu, przenoszeniu czy przewożeniu różnych towarów, nierzadko o dużej wadze. Z tego też powodu istotne jest, by pracownicy na tych stanowiskach posiadali odpowiednie stroje robocze. O czym trzeba pamiętać? Jak sprawdzi się w tej pracy odzież marki Strauss?

Na czym polega praca magazyniera?

Praca na magazynie jest wymagająca pod względem fizycznym. Wiąże się przede wszystkim z dźwiganiem, przenoszeniem, przewożeniem i przekładaniem różnego rodzaju towarów o zróżnicowanej wadze i wymiarach. Konieczne jest nierzadko posługiwanie się różnymi urządzeniami typu wózki widłowe czy inne pojazdy transportowe. Osoby pracujące w magazynach są narażona na wiele zagrożeń, jak choćby upadki towarów, czy możliwość zahaczenia o ostre kanty i wystające brzegi. To sprawia, że może dojść nie tylko do uszkodzeń ciała, ale i ubrania. Dlatego też tak ważne jest wyposażenie pracowników w odpowiedni strój roboczy, dzięki czemu nie narażą swoich prywatnych ubrań na zniszczenie i jednocześnie ochronią swoje ciało.

Jakie ubrania robocze powinien mieć magazynier?

Odpowiednio dostosowana odzież robocza to podstawa, także na magazynach. W skład podstawowego zestawu najczęściej wchodzą buty, fartuchy, koszulki, kamizelki, kurtki oraz czapki. Nierzadko są ubrania sezonowe na lato i zimę i włącza się do tego wiele różnych dodatkowych akcesoriów typu odblaski, szelki, paski, a nawet bieliznę. Na rynku znajdzie się wielu producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu ubrań tego typu. Robocza odzież Strauss zaprojektowana również dla pracowników magazynów, przeznaczona jest także do wielu innych rodzajów prac. Warto przyjrzeć się bliżej tej marce, by wiedzieć, co ma do zaoferowania.

Odzież robocza Strauss – co oferuje?

Na rynku znajdzie się wiele różnych marek, które specjalizują się w projektowaniu, szyciu, a także sprzedaży odzieży roboczej. Wykorzystuje się ją w wielu różnych zakładach pracy, także na terenie magazynów. Nie inaczej jest z odzieżą marki Strauss, która jest na tyle uniwersalna, że z powodzeniem można ją wykorzystywać zarówno w pracy, jak i na co dzień. To połączenie praktyczności z designem, dzięki czemu nie tylko zapewnia osłonę dla ciała, ale też dobrze wygląda. Możliwe jest zaopatrzenie się we wszystkie możliwe części garderoby, od stóp, aż do głowy, niezależnie od formy pracy czy temperatury.

Czym jest marka odzieży roboczej Strauss?

Engelbert Strauss to firma, która wywodzi się z Niemiec. Specjalizuje przede wszystkim w produkcji i sprzedaży odzieży roboczej, obuwia ochronnego i sprzętu ochrony osobistej. To przedsiębiorstwo z tradycjami i doświadczeniem, jako że na rynku funkcjonuje już od 1948 roku, choć jeszcze przed wojną rodzina założyciela, czyli Engelberta Straussa zajmowała się handlem. Od początku oferowany był asortyment związany z odzieżą ochronną i tak pozostało do dziś. Obecnie jest to jedna z przodujących marek na rynku i jedna z popularniejszych w Polsce.

Czym wyróżnia się odzież robocza Strauss?

Dzięki doświadczeniu i silnym zakorzenieniu na rynku Strauss zyskał dużą popularność i uznanie wśród klientów. Odzież robocza, popularnie nazywana ubraniami ze strusiem, są zarówno stylowe, jak i wytrzymałe oraz odporne na zniszczenia. Wykonuje się je z wysokiej jakości mocnych materiałów, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę. W ofercie dostępne są najróżniejsze wzory, kolory i rozmiary, co pozwala na odpowiednie dopasowanie względem potrzeb, tworząc jednocześnie jednolite pasujące do siebie kolekcje.

tematyka: , , ,

Jedna myśl nt. „Odzież robocza do pracy w magazynie – może odzież Strauss?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *