Archiwa tagu: magazyny

Widok na halę magazynową

Wynająć, wybudować czy kupić magazyn? Wady i zalety tych rozwiązań

Potrzebujesz magazynu, ale nie wiesz co się bardziej opłaca – wynajmowanie, wybudowanie czy zakup gotowego obiektu? Zapoznaj się z zaletami oraz wadami każdego z tych rozwiązań i zadecyduj, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Czytaj dalej

Hala magazynowa

Otwarte, zamknięte, specjalne… Jakie są rodzaje magazynów?

Przedsiębiorcy czy klienci indywidualni, którzy myślą o wynajmie lub zakupie magazynów, często nie zdają sobie sprawy z tego, ile czynników należy wziąć pod uwagę podczas ich wyborze. Na początku jednak warto zdobyć informacje na temat rodzajów magazynów, ponieważ od tego zależy ich przeznaczenie oraz zastosowanie.

Czytaj dalej

Wnętrze magazynu

Największe hale magazynowe w Polsce

Hale magazynowe powstają w Polsce jedna po drugiej, a to dzięki rosnącej popularności wynajmu takich obiektów. Niemal w każdym województwie znajdują się magazyny, które wyróżniają się nie tylko tym, że zostały wybudowane zgodnie z nowoczesnymi technologiami, ale także wielkością powierzchni. Gdzie znajdują się największe hale magazynowe w Polsce?

Czytaj dalej

Wnętrze magazynu

Magazyny BTS – czym się wyróżniają? Jakie są ich wady i zalety?

Inwestycje BTS stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Dzieje się tak za sprawą wielu korzyści, jakie niesie ze sobą nowoczesne budownictwo typu built-to-suit. Czym wyróżniają się magazyny BTS, jakie są ich zalety i wady?

Czytaj dalej

Biały magazyn

Magazyn spekulacyjny czy BTS? Którą powierzchnię magazynową wybrać?

Przedsiębiorcy, którzy potrzebują magazynów do przechowywania towarów, najczęściej biorą pod uwagę trzy możliwości: wynajem, budowa lub zakup gotowego obiektu. Jednak coraz bardziej popularną formą pozyskiwania powierzchni do składowania są magazyny spekulacyjne oraz BTS. Co to jest? Na czym polega? I w co opłaca się zdecydować?
Czytaj dalej